замовити дзвінок

38 (093) 153 84 27  38 (098) 821 03 72

Демонтаж проводки

Серед усіх причин зробити демонтаж проводки в квартирі чи в домі можна виділити тільки одну – безпека вас та ваших близьких. Несправність електропроводки стоїть на другому місці в списку найчастіших причин пожеж та загорянь в домі. На першому – гра з вогнем, а точніше не дотримання банальних правил пожежної безпеки. З цим не варто жартувати.

Ще одна причина зробити демонтаж старої проводки – комфорт. З кожним роком в наших оселях росте кількість електроприладів, а разом з ними росте і навантаження на мережу. Не тільки проводка, а і вся мережа не витримує. Короткі замикання, спалений холодильник чи пральна машинка в такому випадку - звичайна справа. Тому щоб забезпечити собі комфортні умови, позбавити себе страху перед кожним включенням мікрохвильової печі чи інших прилади, варто впевнитися в надійності проводки та решти систем. Демонтаж старої проводки та монтаж сучасної нової зекономлять вам в майбутньому кошти, які були б витрачені на ремонт чи купівлю нової техніки або постійну заміну лампочок.

Коли потрібно робити демонтаж старої проводки в квартирі чи домі?

демонтаж проводки

Відразу досить важко відповісти, тому що електрику потрібно провести перевірку проводки та дати оцінку її стану. Але запам’ятайте одне правило – якщо у вас виникають сумніви щодо її надійності, то відразу потрібно провести заміну.

Демонтаж проводки в першу чергу потрібно робити в старих будинках, де в проводах використовувався алюміній. Цей метал має термін експлуатації до 30 років. На згинах та в інших місцях, які піддаються тиску, починається корозія і алюміній руйнується. Професійні електрики радять змінювати таку проводку на надійну мідну уже через 15 – 20 років експлуатації.

Ще однією причиною виходу з ладу проводки є руйнація ізоляції, яка з часом, а особливо в умовах високої напруги, втрачає свої властивості та буквально кришиться. На ізоляцію негативно впливає волога та висока температура. Тому, якщо ваша квартира була затоплена сусідами, чи в ній траплялося загоряння або пожежа, демонтаж проводки та її заміна в такому випадку просто необхідні.

Як ми працюємо – демонтаж проводки від SAVAELECTRO

У компанії SAVAELECTRO ви можете замовити послугу демонтаж проводки. Ми проведемо кваліфікований демонтаж проводки та інших кабелів в квартирі, приватному будинку, офісі чи складському приміщенні. Звертаючись до нас, ви можете розраховувати на високу якість, швидке та акуратне виконання всіх робіт. А також знижки! Одного разу скориставшись послугами професійного електрика від SAVAELECTRO ви отримуєте знижку на інші послуги в розмірі 7%.

Це вигідна пропозиція, оскільки демонтаж старої проводки передує монтажу нової. Таким чином, замовляючи комплексні електромонтажні роботи ви отримуєте значну знижку, якісну проводку, стабільну роботу всіх електроприводів та безпеку в домі.

Після вашого дзвінка і обговорення всіх деталей, майстер виїжджає на об’єкт. Ми працюємо в таких мстах як Київ (Поділ, Русанівка, Борщагівка, Дарниця) та в Київській області: Бровари, Буча, Боярка, Біла Церква, Ірпінь, Васильків, Коростишів та Вишгород. Майстер проводить заміри та дає оцінку старій проводці. В своєму висновку він обґрунтовує та детально розказує про стан електромережі, необхідні роботи, матеріали, робить попередній розрахунок вартості та термінів. Також, при необхідності майстер сам проведе підбір всіх компонентів та матеріалів відповідно до навантажень на електромережу.

Демонтаж старої проводки: ціна та терміни.

Вартість демонтажу старої проводки в квартирі, домі чи іншій будівлі обговорюється окремо. Не існує чітко визначеної ціни за роботу, скільки для її розрахунку майстру потрібно поспілкуватися з вами, визначити масштаб роботи, які ділянки потрібно міняти, які можна залишити та інше.

Тому, щоб дізнатися скільки коштує демонтаж проводки саме у вашому випадку, зателефонуйте за номером

  • +380931538427
  • +380988210372

Aбо скористайтеся формою “Замовити дзвінок” щоб отримати безкоштовну консультацію від майстра.