замовити дзвінок

38 (093) 153 84 27  38 (098) 821 03 72

Установка лічильника на електроенергію

Замовити встановлення лічильників в Києві та Київській області ви можете подзвонивши нам по телефону, написавши на електронну пошту чи скористатися формою зворотнього зв’язку. Весь комплекс робіт по демонтажу старого, встановлення нового лічильник та підключення, а також багато інших послуг по монтажу електромережі та всіх її систем від професійних електриків компанії SAVAELECTRO - низька вартість, знижка на наступні роботи, швидке виконання, надійна та стабільна робота.

Переконайтеся, що встановлення нового лічильника від компанії SAVAELECTRO це швидкий та простий процес.

Встановлення лічильників на електроенергію в квартирі

Установка лічильника в квартирі повинна бути виконана в спеціальних щитах на сходових майданчиках. Дане правило дозволяє перевіряючим особам безперешкодно знімати показання лічильника, не турбуючи при цьому жителів квартири. Як виняток, можна встановити лічильник в квартирі. Для цього необхідно подати відповідну заяву до енергокомпанії для отримання всіх необхідних дозволів. Також потрібно придбати такий лічильник, який дає змогу дистанційно знімати показання спожитої електроенергії, щоб перевіряючи особа не була змушена заходити в квартиру. Установка 3 фазного лічильника вимагає спеціального монтажу, який можна здійснити звернувшись до наших електриків. Установка лічильників, ціна на яку включає в себе і оплату заявки на опломбування, повинна бути проведена не пізніше місячного терміну від подачі заяви.

Перед тим як буде проведена установка квартирнихлічильників, необхідно отримати довідку від електрика про демонтаж попереднього пристрою, що зчитує приладу. Наші електрики вам завжди нададуть дану довідку, з урахуванням останніх контрольних показань.

Наші досвідчені електрики допоможуть вам визначитися з тим, який вам потрібно лічильник для установки. Важливо щоб кожен лічильник відповідав існуючим стандартам. Перед тим як буде проведена установка лічильника необхідно за допомогою електрика визначитися з місцем його майбутнього розташування.

Наші досвідчені електрики визначать, який саме лічильник, відповідно до існуючих стандартів, вам потрібно і виберуть місце його майбутньої установки, а потім зроблять монтаж. Тільки після того як було правильно підібране місце, здійснюється установка лічильника.

Монтаж лічильника електроенергії може бути проведена в квартирах в спеціалізованих шафах, нішах, камерах, на стінах і панелях.

Монтаж лічильника обов'язково повинен проводитися з урахуванням зручності для майбутнього зняття поточних показань по витраті електроенергії. Також монтаж лічильників електроенергії повинен враховувати вологість і температурний режим приміщення, відстань від підлоги і розташованих в кімнаті предметів і так далі. Хотілося б зауважити, що самостійна установка лічильників категорично заборонена і є найсуворішим порушення всіх умов договору укладеного з компанією енергопостачальником.