замовити дзвінок

38 (093) 153 84 27  38 (098) 821 03 72

Монтаж електричного полу.

Теплою  підлогою називають систему обігріву приміщень, яка монтується під різні покриття підлог (ламінат, кафель і інші). Така технологія приходить на зміну традиційній системі обігріву квартир за допомогою радіаторів центрального опалення.

Основні види теплих підлог

Тепла  підлога  буває  двох основних видів:

- електрична;

-  водяна.

Електрична  підходить  для забезпечення тепла на окремих ділянках  або в невеликих кімнатах, наприклад, у ванній або дитячі. Якщо обігрівати всю квартиру за допомогою електрики, то вартість комунальних послуг зросте в кілька разів.

Водяна тепла  підлога   застосовуються тільки в приватних будинках. Справа в тому, що для роботи такої системи опалення, необхідний окремий нагрівальний котел і змішувальна система.

Якщо ж пробувати використовувати воду центрального опалення, то власники квартири можуть зіткнутися з низкою нерозв'язних труднощів:

1. Мережа під підлогою буде мати в кілька разів більшу протяжність, ніж труби в стандартних радіаторах. Тому і температура води повинна бути меншою а  інакше підлога  в кімнаті розігріється дуже сильно, що може доставити дискомфорт вашим сусідам.

2. Додаткове навантаження на стояки, яку не планували інженери при будівництві будинку, може привести до аварій.

 Теплі підлоги, що працюють від електромережі, бувають двох видів:

1. Секції кабелю, намотаного на котушку, який укладається на термоізоляційну підкладку. Монтаж такої підлоги - справа непроста.

2. Плівкова  електрична  підлога. Така підлога продається в рулонах, які слід тільки розстелити і підключити до живлення.

Принцип роботи теплої підлоги

Повітряні маси, які мають більш високу температуру, піднімаються вгору і виявляються під стелею. У міру охолодження повітряні потоки перетікають в нижню частину кімнати. Стандартні радіатори кріпляться на стіни і не можуть нагріти повітря  підлоги  в кімнаті.

Тепла підлога нагріває повітря з самого низу, що сприяє створенню більш комфортної температури.

 Оптимальний варіант використання теплої підлоги - монтаж електричної плівкової  системи під окремі ділянки  покриттів підлоги.

Одночасно з теплою підлогою можна встановити терморегулятори на радіатори системи центрального опалення. За допомогою них можна буде домогтися комфортної температури повітря в зимовий період.