замовити дзвінок

38 (093) 153 84 27  38 (098) 821 03 72

Установка розеток і вимикачів

Дякуємо, що відвідали сайт компанії SAVAELECTRO – надійна електрика в ваш дім! Як професійні електрики ми надаємо послуги установки розеток та вимикачів, а також суміжні роботи – отвори під електроприлади, перенесення розеток та вимикачів, інші.

Команда компанії SAVAELECTRO допомагає вам створити безпечне та комфортне середовище для життя та праці, а також економить ваші гроші. Ми пропонуємо низькі ціни на послуги, а також приємні знижки на наступні роботи.

Установка розеток та вимикачів – ціна 

Ціна на установку розеток та ціна на установку вимикачів є стандартною в 99% випадків оскільки великих конструктивних відмінностей чи інших особливостей вони не мають. Окремо потрібно рахувати вартість отворів для розеток, вимикачів, розпаяної коробки. причина тут єдина – матеріал стін. Гіпсокартон – найбільш піддатливий та зручний матеріал в роботі на відміну від цегли чи бетону. Чим міцніший матеріла ти більші затрати праці та часу, що в свою чергу змінює вартість роботи.

У вартість роботи не входить вартість матеріалів – розеток та вимикачів. Закупку всього необхідного ви можете зробити власноруч або цим займеться наш майстер, який обов’язково обговорить з вами всі деталі під час виїзду на об’єкт або по телефону.

Роботи по установці розеток та вимикачів

Якщо мова йде про установку розетки чи вимикача, то наш майстер виконує наступні роботи:

  • демонтаж старої розетки/вимикача
  • перевірка мережі
  • якщо потрібно, то проводяться роботи по підготовці отвору для розетки/вимикача
  • встановлення нового приладу
  • перевірка працездатності

Переміщення розетки чи вимикача

Необхідність переміщення розетки чи вимикача це звична справа, з якою стикаються багато домовласників. Для зручності та комфорту, у разі перепланування будівлі, встановлення нових побутових приладів і т.д. – не важливо. В цьому випадку, ви повинні розуміти, що робота по установці розеток чи вимикачів набуває дещо іншого характеру.

Вона набагато складніша, тому що вимагає створення нових отворів для розеток чи вимикачів, прокладки нового кабелю (штроблення, у кабель каналі) та роботи у розподільчій коробці.

Також це потягне за собою знаття певних областей штукатурного шару та необхідність приведення їх у естетичний вигляд шляхом маленького ремонту після закінчення всіх робіт.

Всі ці речі не входять у вартість, яку ви бачите в нашому ціннику, а обговорюються окремо, після проведення всіх замірів та розрахунків часу, матеріалів та всієї складності роботи.

Чому варто звернутися в SAVAELECTRO

  • Гарантія. На всі види робіт ми надаємо гарантію. Тому у випадку виходу з ладу встановлених нами приладів чи інших компонентів, ви отримуєте безкоштовний виїзд майстра для усунення несправності.
  • Підтримка та консультація. Безкоштовні консультації по будь-якому питанню стосовно електромережі та всіх систем, а також професійний аналіз та висновки від електриків.
  • Економія часу та грошей. Низькі ціни, система скидок, швидке і якісне виконання всіх робіт. Процес встановлення розеток, вимикачів, прокладання кабелю створення отворів і т.д. – може бути шумним процесом, тому ми намагаємося виконати всю «брудну «роботу» з мінімумом шуму та пилюки.

Ви завжди можете розраховувати на аварійний (екстрений) виїзд майстра в любу точку м. Київ чи Київської області.