замовити дзвінок

38 (093) 153 84 27  38 (098) 821 03 72

На трасі Київ-Чоп встановили сучасне LED-освітлення

Аварійні ділянки траси Київ-Чоп підсвітили потужними софітами. Вони мають автоматичну систему увімкнення. Датчики спрацьовують при сутінках та за умов мряки. Наразі сучасні LED-ліхтарі змонтували і підключили на 32-ох кілометрах міжнародної гілки, яка проходить Львівською областю.

Загалом же протяжність дороги від межі Рівненської до Закарпатської області становить більше 200 кілометрів. Тож автодорівці запевняють, ще є над чим працювати. LED-прожектори придбали за кошти Європейського банку реконструкції та розвитку. Вартість контракту до 2021 року становить 65,5 мільйонів євро.

«Застосовані сучасні LED-світильники, які є енергоощадні, які мають дуже довгий термін служби гарантійної і забезпечують якісне освітлення самої дороги. Звичайно, ми будемо працювати над тим, щоб продовжувати таке освітлення по всіх дорогах усіх районних центрів області», – зазначив у коментарі Головним новинам Львова керівник Служби автомобільних доріг Львівщини Руслан Кандибор.

Крім того, у Службі автомобільних доріг Львівщини розповіли, що ставлять освітлення і через нерегульовані пішохідні переходи вздовж трас. На сьогодні підсвіченими, а значить і безпечнішими, вже є 50 таких переходів. Два з них експериментально працюють на сонячних батареях.