замовити дзвінок

38 (093) 153 84 27  38 (098) 821 03 72

Підключення електрообладнання

Підключення електрообладнання це широке поняття, яке може включати роботи по монтажу електропроводки, щитів та навіть підключення електроприладів, як пральна машина чи електрична плита. Це може бути як окремо виконані роботи так і підключення електрообладнання під ключ – починаючи розробкою схеми електромережі та закінчуючи монтажем лампочок у світильники.

Підключення електрообладнання: ціна та види робіт

У нашій компанії ви можете замовити підключення електрообладнання недорого та виконання робіт любого виду та складності:

 • демонтаж та монтаж проводки - 7/10
 • встановлення та збірка електрощитів – від 120 грн.
 • встановлення лічильників – від 250 грн.
 • встановлення підрозетників для вимикачів та розеток – від 15 грн.
 • монтаж механізму Інтернету, телефону та тв. – від 40 грн.
 • штроблення стін – від 15 грн.
 • монтаж автоматичних вимикачів – від 40 грн.

З повним переліком робіт ви можете ознайомитися в розділі «Послуги», щоб дізнатися яка ціна підключення електрообладнання відвідайте розділ «Ціни» або завантажте наш прайс – вартість завжди актуальна.

Підключення електрообладнання Київ

Ви можете замовити виїзд електрика на дім. Попередньо повідомивши свої контакти, обговоривши ваші питання, побажання та види робіт, наш співробітник за потреби виїжджає на об’єкт для ознайомлення з особливостями, масштабом робіт, станом мережі. При потребі, є можливість провести діагностику та пошук несправностей.

Ми працюємо у місті Київ: Борщагівка, Русанівка, Дарниця та інші райони, а також Київська область: Боярка, Буча, Бровари, Ірпінь, Вишгород, Коростишів, Біла Церква та інші міста-сателіти.

Електромонтаж та підключення електрообладнання у квартирах та приватних будинках

Ми виконуємо роботи по монтажу та підключенню електрообладнання любої складності та масштабів швидко та якісно. Це може бути квартира в багатоповерховому будинку, котедж, приватний будинок, офіс чи інша побудова.

Вся робота починається з детального вивчення схеми електромережі в квартирі чи в приватному будинку. Досить часто трапляється так, що така схема відсутня, давно загублена (особливо в старих будинках) або уже не відповідає дійсності. Тому при необхідності наші електрики можуть розрахувати та створити нову, яка буде відповідати всім вимогам щодо безпеки та витримувати відповідне навантаження.

Підключення електрообладнання: освітлення, побутова техніка та інші

Найбільш поширена послуга, яку замовляють наші клієнти – монтаж та підключення різноманітних елементів освітлення:

 • люстри (прості та складні)
 • БРА
 • точкові світильники (також свердління отворів, монтаж кабелю)
 • світильники «Армстронг»
 • світильники «Вихід»
 • Вартість залежить від складності приладу.

Монтаж електрообладнання та підготовка

Якісне підключення та робота електроприладів залежить від того, наскільки якісно будуть зроблені всі підготовчі роботи.

Штроблення стін для створення каналів під кабель та місць під розетки, вимикачі чи коробки є необхідною умовою, щоб електромережа не виділялася з загального інтер’єру. Ми займаємося штроблення гіпсокартонних стін, стін з дерева, цегли та бетону. Всю роботу ми виконуємо спеціальним інструментом – штроборізом, що дозволяє провести штроблення швидко та з мінімум пилюки.

Якщо у вас виникають запитання, потрібно провести монтаж та підключення електрообладнання в домі, або є необхідність в інших роботах – зв’яжіться з нами, щоб якомога швидше усунути всі несправності та якісно під'єднати електроприлади.