замовити дзвінок

38 (093) 153 84 27  38 (098) 821 03 72

Підключення побутової техніки

Перелік послуг не обмежується встановленням посудомийної машини, співробітники «SAVA Electro» знають, як правильно проводиться:

- встановлення полотенцесушителя і ванній кімнаті;

- встановлення фільтрів для води на кухні;

- встановлення пральної машини як вбудовується, так і окремо стоїть;

- підключення побутової техніки до системи вентиляції (витяжки).

- підключення своїми руками.

Багато господарів придбаних приладів думають про самостійний  монтаж, вважаючи, що ніяких труднощів в даному процесі немає. Але це далеко не так. Навіть якщо розглянути на прикладі того, як здійснюється установка посудомийної машини, то можна виявити кілька нюансів, про які середньостатистичний громадянин не знає.

це правильне розташування зливного і подачі води, який кут слід витримувати і дотримуватися прийнятною довжини шланга. Недотримання даних вимог часто призводить до застою води в побутовому приладі.

 відсутність поруч будь-яких електричних приладів і обов'язкове заземлення, це якраз те, про що всі забувають. Так як вся техніка працює від 220 вольт (і більше).

Професійне підключення техніки

Майстер по установці і підключенню побутової техніки від компанії    «SAVA Electro»  зможе надати споживачам обслуговування на належному рівні. Всі співробітники організації проходять навчання, сертифікацію виконуваних робіт, що є гарантом якості наданої послуги.