замовити дзвінок

38 (093) 153 84 27  38 (098) 821 03 72

Прокладка електричного кабелю

Прокладка електричного кабелю в квартирі від компанії SAVAELECTRO недорого та якісно. Доступна ціна та виїзд майстра на об’єкт в любій точці міста Київ: Борщагівка, Русанівка, Дарниця, Поділ. Також є можливість замовити послуги професійного електрика по прокладенню електричного кабелю в будинок для тих, хто проживає в Київській області: Буча, Бровари, Боярка, Васильків, Вишгород. Ціна за виїзд майстра в такому випадку обговорюється окремо.

Прокладка електричного кабелю: ціна та особливості

Компанія SAVAELECTRO надає наступні послуги по монтажу та прокладці проводки:

Прокладка кабелю в кабель каналі.

Кабель канал або, вірніше сказати, електротехнічний короб – це дуже проста конструкція з оцинкованої сталі, алюмінію або з міцного пластику, який не піддається горінню – плавиться без виділення диму. Електротехнічних коробів існує дуже багато видів за своєю конструкцією, але в їх основі лежить незмінний профіль П-подібної форми, в який саме і прокладається кабель та закривається кришкою. В залежності від вимог:розміри короба, кількість каналів під кабель та інші моменти, конструкція може змінюватися, також на ринку можна зустріти кришки з односторонньою заклепкою, або двохсторонньою.

Прокладка кабелю в кабель канал необхідна міра в випадках високої вологості в приміщенні (бані, ванні кімнати) та в місцях, де стіни з дерева або в інших умовах де неможливо провести прокладення кабелю внутрішньо. Це є однією з вимог пожежної безпеки і простого здорового глузду.

Також використання електротехнічного коробу має і інші функції. По-перше, це чисто естетичні, оскільки таким чином проводка виглядає акуратно та «чисто». По-друге, зручність, оскільки вся мережа доступна для ремонту без необхідності зривати штукатурку чи інші покриття стін. Це також може стати виходом для тих людей, котрі хочуть провести нову проводку, але не бажають займатися потім додатковим ремонтом.

Прокладка електричного кабелю в кабель каналі набагато швидший і простіший процес, ніж прокладка в штробі.

Прокладка електричного кабелю в штробі.

Один з найпоширеніших способів прокладання електричного кабелю є монтаж у штробі. Найбільш відповідальний і важкий процес в даному випадку – штроблення каналів.

Серед переваг – проводка закрита, вона не портить інтер’єр. Серед недоліків – штроблення, важка доступність, необхідність робити ремонт після монтажу.

Прокладка електричного кабелю в гофрі

Прокладка кабелю в гофрі необхідна для дотримання правил установки електрообладнання (ПУЕ). Ці правила говорять, що прокладка електропроводки та слабосильних кабелів по горючих поверхнях (дерево) та в умовах, коли кабель піддається навантаженню необхідно проводити у гофрі.

Монтаж кабелю в гофрі не є складним процесом за умови, що правильно було розраховано всі необхідні розміри та правильно підібрана сама гофра.

Інші особливості прокладки

Кінцева вартість прокладки кабелю залежить не тільки від того в штробі, гофрі чи в каналі він буде монтуватися, а також від матеріалу стін. Це викликано тим, що, наприклад, до бетону набагато важче прикріпити короб, ніж до дерева. Різниця в фізичних властивостях стін впливає на термін робіт.

Компанія SAVAELECTRO займається електромонтажем любого виду. В прайсі вказані тільки найбільш популярні послуги, але це не значить, що ми не готові до виконання складних робіт, які вимагають нестандартних рішень та особливого підходу.

Якщо у Вас виникли запитання чи потрібна консультація – дзвоніть нам або залиште свої контакти через форму, і ми з вами відразу ж зв’яжемося.