замовити дзвінок

38 (093) 153 84 27  38 (098) 821 03 72

Розводка електропроводки

При проведенні ремонтних робіт виникає безліч непередбачених труднощів і проблем, багато з яких пов'язані з пошуком кваліфікованого фахівця. Здебільшого це пошук досвідченого та надійного електрика, так як розводка електропроводки по квартирі вимагає певних знань і умінь в цій галузі і, найчастіше, не під силу звичайні  людині.

Питання, пов'язані з електрикою, є одними з найважливіших в процесі будівництва. Схему і місця розташування електроприладів, а також місця прокладки кабелю необхідно продумати ще на початковому підготовчому етапі. При цьому слід враховувати розташування меблів та сантехніки, кількість і місця установки електроприладів.

Етапи електромонтажних робіт по розводці

Схеми і плани (приклад розробленої схеми розводки електрики в двокімнатній квартирі.

Розводка електропроводки в квартирі

На сьогоднішній день розведення проводки в квартирі виконується двома способами:

 розведення електричного кабелю є прокладка дроту по стіні, при цьому розрізняють прихований і відкритий тип монтажу.

-  прихована (використовується у більшості сучасних квартир)  під штукатуркою або простягнута в спеціальних захисних рукавах під гіпсокартоном електропроводка.

- відкрита проводка в кабель-каналах в інтер'єрі квартири виглядає досить не естетично і застосовується у виняткових випадках. (такий спосіб більше підходить для офісних приміщень).

ВАЖЛИВО: Електропроводка повинна розташовуватися строго вертикально і горизонтально, прокладка під кутом не припустима!

другий спосіб є  новим для нас, прокладка електричного кабелю по підлозі. Монтаж електропроводки проводитися в ПВХ або металевої гофре і заливається цементним стягуванням.