замовити дзвінок

38 (093) 153 84 27  38 (098) 821 03 72

Штроблення каналів Київ: ціна на послуги

 

Штроблення каналів для електропроводки

Штроблення каналів (штроблення стін) – це процес прорізання в стінах спеціальних каналів спец інструментом для прокладки кабелів, розеток та коробок. Фактично це звичайний паз (канал), куди потім буде монтуватися електропроводка.

Штробленню піддаються всі види стін (в тому числі опорні стіни): бетонні, дерев’яні, цегляні та з гіпсокартону. Це звичайний процес, який проводять під час ремонту, щоб проводка чи елементи сантехніки не портили зовнішній вигляд, тому їх ховають у канали, а потім маскують під час штукатурки та фінішного покриття стін. Окрім чисто естетичних функцій, штроблення каналів потрібне і для безпеки в ванних кімнатах та санвузлах, наприклад, заховати кабель та розетку для підключення пральної машини, фену і т.д.

Для того щоб зробити якісно штроблення кабель-каналів, для підрозетників та виключателів потрібно мати:

  • спеціальний інструмент – штроборіз. Можна обійтися і звичайною болгаркою та перфоратором, але в такому випадку і так нелегка справа (наприклад штроблення бетону) стає набагато складнішою і ви отримаєте ще більше пилюки.
  • потрібно мати чітке розуміння всієї схеми електромережі.Майстер проводить розрахунки та креслить на стінах схему майбутньої мережі, під яку буде робитися штроблення каналів.

Особливості штроблення стін, про які ви мусите знати

Тепер все по черзі. Штроблення стін – дуже голосний та важкий процес, під час якого ви отримаєте велику кількість пилюки, будівельного сміття та ще більше скарг від сусідів. Тому його потрібно зробити якомога швидше. Якщо вирішили все взяти в свої руки – будьте готові витратити багато часу, сил та грошей. Професійні майстри роблять штроблення швидко і якісно. За допомогою спеціального інструменту майстри в короткий термін зроблять всю «гучну» роботу.

Як ви уже напевно розуміли, штроблення потрібно робити в найкращому випадку під час ремонту. Таким чином ви відразу зможете замаскувати штукатуркою всю електропроводку, розподільчі коробки, а розетки будуть мати акуратний та естетичний вигляд. У випадку, коли капітальний, чи хоча б косметичний ремонт не задумується, а прокласти нову проводку потрібно, то у вас виникнуть додаткові труднощі. Необхідно буквально кожен предмет в домі захистити від пилюки, особливо електроприлади. Будьте готові до досить суттєвого прибирання після завершення всіх робіт. Не лишнім буде провести маленький косметичний ремонт, щоб замаскувати канали з кабелем, але це вибір кожного.

Замовити штроблення каналів під кабель, підрозетники та виключателі

Майстри SAVAELECTRO володіють необхідним інструментом та навичками, які підкріпленні досвідом штроблення каналів. Замовити послугу дуже просто, варто подзвонити за контактними телефонами, чи залишити свої контакти, скориставшись формою зворотного зв’язку, і ми вам обов’язково передзвонимо.

Ви можете замовити також виїзд майстра на дім (Київ – Борщагівка, Русанівка, Дарниця, та Київська область – Боярка, Буча, Ірпінь. Вишгород, Коростишів, Біла Церква). Наш працівник проведе оцінку масштабу роботи, проконсультує щодо термінів, вартості, матеріалів.

Якщо у вас виникли питання, чи потрібна консультація – дзвоніть. Ми працюємо без вихідних 24/7.