замовити дзвінок

38 (093) 153 84 27  38 (098) 821 03 72

Слабкострумові роботи.

Слабкострумові мережі - це невід'ємний елемент в інженерній системі будівлі. Важливо відзначити, що практично кожна кабельна мережа є слабкострумовою  за умови, що вона пропускає через себе струм напругою 12 - 24В.

Проектування слабкострумових мереж

Звичайно, будь-яка людина не зможе правильно здійснити монтаж слабкострумових систем. Краще звернутися за допомогою до фахівця, від його майстерності залежить довговічність роботи, якість сигналу і безпека використання.

Перед встановленням обладнання необхідно правильно скласти  проект, вказавши місце розташування кожного вузла, щитків, розеток та інших компонентів.

Інженер слабкострумових систем повинен зробити її роботу максимально ефективною з урахуванням сучасних норм і вимог до будівельних робіт.

Види слабкострумових мереж

До слабкострумових систем, які встановлюються в приватних будинках, відносяться:

- телефонні мережі і інші системи зв'язку.

- телебачення.

- системи пожежної безпеки.

Якщо говорити про використання таких мереж в комерційних проектах, то до них відносяться:

- телефонна мережа.

- інтернет.

- система пожежної безпеки.

- локальні мережі.

- структурні кабельні системи.

Вимоги до конкретної мережі повністю залежить від її призначення.

Процес монтування

Перед тим, як здійснювати монтаж слабкострумових систем, важливо розуміти, що спочатку повинен складатися повноцінний проект планованої мережі. Це потрібно для визначення розташування щитків, реле, розеток та інших пристроїв комплектації.

Під час протягання кабелів робітники виробляють всі роботи тільки відповідно до строго встановленими нормами і стандартами.

Монтаж локальної мережі включає в себе:

- проведення телевізійних, кабельних і комп'ютерних ліній.

- установка розеток і інших комунікаційних засобів, систем відеоспостереження, сигналізації та іншого обладнання.

Від дотримання правил установки залежить згодом частота сигналів, якість цих сигналів, тривалість терміну використання комплекту обладнання. Крім цього реалізація слабкострумових робіт безпосередньо впливає на безпеку використання мереж в подальшому. Таким чином, проводити слабкострумові роботи, ціни яких прямо залежать від якості виконання, повинні тільки професіонали з досвідом роботи.

Вартість по монтажу слабкострумових систем ви можете  дізнатись за телефонами які вказані на сайті.

Якщо Вам потрібна установка побутової техніки та наступне підключення її до електромережі, системі вентилювання і водопостачання, то найбільш вірним варіантом буде скористатися послугами спеціалізується організації.

Саме такі послуги і надає компанія«SAVA Electro»  , яка хоч і не давно зявилася та вже встигла  зарекомендувати   себе, як відповідального професіонала в своїй справі. Кожен, хто працює в ній майстер по установці має великий досвід як теоретичних, так і практичних знань.

 Іноді навіть установка холодильника може викликати труднощі у новоспечених власників приладу.