Відгуки

 
 

Leave a reply...

Quote
1 year ago

Олександр

1 year ago
Хочу висловити подяку за якісно проведений монтаж електропроводки у новобудові. Спеціалісти з компанії sava electro зробили все швидко і якісно, відповідно заявленим термінам виконання. Врахували всі мої побажання та запропонували зручні рішення розміщення розеток і вимикачів. Зараз насолоджуюсь практичною, функціональною та зручною квартирою.

Женя

1 year ago
Пару дней назад вызвал електрика SAVA Electro, что бы посмотрел что нужно сделать и узнать сколько все будет стоить. Нужно было поменять всю проводку в комнате и все резетки с выключателями.Приехал как договаривались. После осмотра и подщета сказал цену, которая мне понравилась. Как на меня цены у них низкие, советую. А вчера они все сделали, потратив на все пол дня времени. Мне все понравилось. Спасибо.

Світлана

1 year ago
10 months ago edited Адміністратор Quote
«З незрозумілих нам причин в розпал дня офісі пропала електрика. Для нас це "смерті подібно". Мертві комп'ютери - це страшно. Подзвонили в компанію. Майстер приїхав швидко. Виявив причину і оперативно її усунув. З моменту нашого дзвінка і до появи в офісі електрики пройшло 2,5 години. Майстер довше добирався, ніж ремонтував))) Велике спасибі! »

Олександр

1 year ago
10 months ago edited Адміністратор Quote
«У компанії" SAVAElectro"працюють інтелігентні і високопрофесійні електрики. Ми знайомі вже з двома, тому може це стверджувати :) Один майстер підключав в квартирі моїх батьків витяжку, а інший підключав нам нову електроплиту. Нарікань до роботи і поведінки хлопців немає ні у нас, ні у батьків. Всім задоволені »

Марина

1 year ago
10 months ago edited Адміністратор Quote
«Здивувала пунктуальність майстра. Прийшов раніше хвилин на 15, що домовилися. Важливий, в спілкуванні приємний. Працював швидко і акуратно. Обрізки проводів після роботи за собою прибрав, що теж здивувало. Потрібно було вивести розетку для пральної машини і підключити її. Все зробив професійно »

Олена

1 year ago
10 months ago edited Адміністратор Quote
«Як і обіцяла майстру, пишу відгук :) Величезне вам спасибі за роботу. Була проведена заміна старої електропроводки в хрущовці на нову. Попутно поміняли місцями кілька розеток і вимикачів. Канали в стінах були виконані акуратно. Пилу і сміття було мало. Все робив на совість. Ще раз дякую"

Вадим

1 year ago
10 months ago edited Адміністратор Quote
«Влітку, нарешті, закінчили будівництво котеджу. За порадою друзів електрифікацію будинку довірили компанії "SAVAElectro". До нас додому приїхав співробітник компанії, вислухав наші побажання щодо того, де і які розетки і вмикачі ми хотіли б бачити. Оглянув будинок, зробив якісь заміри. Проектна документація була готова приблизно через 4-5 днів. Допомогли нам вибрати витратні матеріали. Сподобався як підхід до роботи, так і результат. Всі розетки і вмикачі знаходяться на тих місцях, де ми і хотіли їх бачити. Величезне вам спасибі! »

Владислав

1 year ago
10 months ago edited Адміністратор Quote
«Купив дорогу люстру, встановлювати її власоруч відмовився. Викликав майстра. Приїхав вчасно, акуратно зняв стару і встановив нову люстру. Попросив його ще замінити на кухні підгорілу розетку, хоча заздалегідь про це не домовлявся. Майстер без слів погодився. Розетка була вже куплена. Залишилися задоволені роботою »

Адміністратор

1 year ago
10 months ago edited Адміністратор Quote
Владислав «Купив дорогу люстру, встановлювати її власоруч відмовився. Викликав майстра. Приїхав вчасно, акуратно зняв стару і встановив нову люстру. Попросив його ще замінити на кухні підгорілу розетку, хоча заздалегідь про це не домовлявся. Майстер без слів погодився. Розетка була вже куплена. Залишилися задоволені роботою »
Comment