замовити дзвінок

38 (093) 153 84 27  38 (098) 821 03 72

Відгуки

 
 

Leave a reply...

Quote
6 years ago

Олександр

6 years ago
Хочу висловити подяку за якісно проведений монтаж електропроводки у новобудові. Спеціалісти з компанії sava electro зробили все швидко і якісно, відповідно заявленим термінам виконання. Врахували всі мої побажання та запропонували зручні рішення розміщення розеток і вимикачів. Зараз насолоджуюсь практичною, функціональною та зручною квартирою.

Женя

6 years ago
Пару дней назад вызвал електрика SAVA Electro, что бы посмотрел что нужно сделать и узнать сколько все будет стоить. Нужно было поменять всю проводку в комнате и все резетки с выключателями.Приехал как договаривались. После осмотра и подщета сказал цену, которая мне понравилась. Как на меня цены у них низкие, советую. А вчера они все сделали, потратив на все пол дня времени. Мне все понравилось. Спасибо.
7 years ago

Світлана

7 years ago
6 years ago edited Адміністратор Quote
«З незрозумілих нам причин в розпал дня офісі пропала електрика. Для нас це "смерті подібно". Мертві комп'ютери - це страшно. Подзвонили в компанію. Майстер приїхав швидко. Виявив причину і оперативно її усунув. З моменту нашого дзвінка і до появи в офісі електрики пройшло 2,5 години. Майстер довше добирався, ніж ремонтував))) Велике спасибі! »

Олександр

7 years ago
6 years ago edited Адміністратор Quote
«У компанії" SAVAElectro"працюють інтелігентні і високопрофесійні електрики. Ми знайомі вже з двома, тому може це стверджувати :) Один майстер підключав в квартирі моїх батьків витяжку, а інший підключав нам нову електроплиту. Нарікань до роботи і поведінки хлопців немає ні у нас, ні у батьків. Всім задоволені »

Марина

7 years ago
6 years ago edited Адміністратор Quote
«Здивувала пунктуальність майстра. Прийшов раніше хвилин на 15, що домовилися. Важливий, в спілкуванні приємний. Працював швидко і акуратно. Обрізки проводів після роботи за собою прибрав, що теж здивувало. Потрібно було вивести розетку для пральної машини і підключити її. Все зробив професійно »

Олена

7 years ago
6 years ago edited Адміністратор Quote
«Як і обіцяла майстру, пишу відгук :) Величезне вам спасибі за роботу. Була проведена заміна старої електропроводки в хрущовці на нову. Попутно поміняли місцями кілька розеток і вимикачів. Канали в стінах були виконані акуратно. Пилу і сміття було мало. Все робив на совість. Ще раз дякую"

Вадим

7 years ago
6 years ago edited Адміністратор Quote
«Влітку, нарешті, закінчили будівництво котеджу. За порадою друзів електрифікацію будинку довірили компанії "SAVAElectro". До нас додому приїхав співробітник компанії, вислухав наші побажання щодо того, де і які розетки і вмикачі ми хотіли б бачити. Оглянув будинок, зробив якісь заміри. Проектна документація була готова приблизно через 4-5 днів. Допомогли нам вибрати витратні матеріали. Сподобався як підхід до роботи, так і результат. Всі розетки і вмикачі знаходяться на тих місцях, де ми і хотіли їх бачити. Величезне вам спасибі! »

Владислав

7 years ago
6 years ago edited Адміністратор Quote
«Купив дорогу люстру, встановлювати її власоруч відмовився. Викликав майстра. Приїхав вчасно, акуратно зняв стару і встановив нову люстру. Попросив його ще замінити на кухні підгорілу розетку, хоча заздалегідь про це не домовлявся. Майстер без слів погодився. Розетка була вже куплена. Залишилися задоволені роботою »

Адміністратор

7 years ago
6 years ago edited Адміністратор Quote
Владислав «Купив дорогу люстру, встановлювати її власоруч відмовився. Викликав майстра. Приїхав вчасно, акуратно зняв стару і встановив нову люстру. Попросив його ще замінити на кухні підгорілу розетку, хоча заздалегідь про це не домовлявся. Майстер без слів погодився. Розетка була вже куплена. Залишилися задоволені роботою »
Comment